Ööjõulumaal toimub sel aastal Valguserännak.

See aasta on teistmoodi ja teistmoodi tuleb ka Ööjõulumaa. Sel aastal toimuvad kõik Ööjõulumaa tegevused väljas, et saaksite värske õhu käes turvaliselt osaleda.

Koostöös Valgusfestivali ja Latrenamatkadega korraldame suuri ja väikeseid valgusrännakuid. Suur valgusrännak viib laternate valguse saatel loodusrajale, 4km pikkusele rännakule jõulueelsesse loodusesse. Sõeru ohvriallika äärde teed jooma ja põnevaid lugusid minevikust kuulama. See rännak on sobilik lastele alates 8.eluaastast. Peale suurt rännakut saab ringi vaadata ka väikese rännaku radadel.

Väike valgusrännak toimub juhendaja saatel Vanamõisa Vabaõhukeskuse territooriumil. Külastajad saavad osa kaunist valguse vaatemängust ning kohtuvad jõuluvana Juliuse, õnnenaelu taguva sepp Rauliga ja müstilise šamaaniga. Valguse vaatemängu toovad teieni valguskuntstnikud Ilvar Piisk, Aleksander Bachmann, Iiris Müntel ja Margus Kontus. Osa saab põnevatest valgusinstallatsioonidest looduses, näha valgusest helendavaid loomajälgi ning palju muud üllatavat. Väike valguserännak on sobilik nii väikestele, kui suurtele.

Alates 30.novembrist saab valgusrännakutele pileteid broneerida siin meie kodulehel. Suurele rännakule soovijad peaksid pileti kindlasti eelmüügist soetama kuna osalejate arv on piiratud.

Jaga:

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga