Jõulumaa ootab külalisi 11.-15. detsembril 2023

1.-23..12 pakume dekoreeritud ruumide kasutusvõimalust ja programmi vastavalt kokkuleppel klientidega. Jõulumaa ruumide rendi osas täpsusta palun siin >>

11. -15 detsembril 2023 (algusajad 14.00 ja 16.15) toimub spetsiaalne programm lasteaedadele, koolidele ja ettevõtetele. Erikokkuleppel võimalik külastada ka õhtustel aegadel
Programmi pikkus umbes 2 tundi ning sisaldab tegevusi:

Jõuluvana Juliuse külastus Jõulukojas;
Sepikoda – sepp Raul tutvustab sepatööd ning taob õnnenaela;
Meisterdamise Koda – koos päkapikkudega meisterdame jõulumeene;
Indiaani Püstkoda – seal asub metsamoori kodu;
Jõulurong – väike vahva sõit jõulurongiga;
Jõuluetendus – vaadata saab vahvat ja omanäolist etendust.

Korraldajal on õigus programmis teha muudatusi.

Paketi hind

Gruppidele kuni 24 last/täiskasvanut 384 EUR *, lisaks saab paketiga kaasa tulla kuni kolm tasuta saatjat.

Gruppidele 25-30 last/täiskasvanut maksab Jõulumaa külastus  16 EUR/in, lisaks saab paketiga kaasa tulla kuni kolm tasuta saatjat.

* Kui grupis on vähem lapsi võite kaasata õed, vennad ja vanemad. Paketi hind sellest ei muutu, kui osaleb vähem lapsi.

Paketi broneeringutasu peab olema makstud 14 päeva enne külastust.

Paketiga saab tellida ka kingipaki.

Paki sisu: Kinder Surprise T1 20g, Kinder piimatäidisega piimašokolaad T4 50g, Kinder Country (piimašokolaad maheda piima ja teraviljadega) 24g, Kinder Delice (kakao) pehme kakaokeeks piimakreemitäidisega 42g, Kinder Bueno T2 43g, Tic-Tac Õuna Mix 18g . Kingipaki hind 6€

Paketi broneerimine

Paketi broneerimiseks täida allolev vorm!

Vanamõisa Jõulumaal rändavad kõik grupid eraldi koos juhtpäkapikuga. Grupibroneeringute ajal koolidele ja lasteaedadele võtame vastu vastavalt broneeringule 100-150 külastajat ühel kellaajal. Teatrietendus toimub ühiselt suuras palksaalis.

Ootame rühmi/klasse/gruppe suuruses 24-30 last/inimest aga oleme paindlikud ka väikestele gruppidele, näiteks 15 lapse puhul saame võimalusel pakkuda kokkuleppel mõne teise grupiga ühinemist – muidugi juhul, kui mõlemad grupid sellega nõus on. Selleks palun kirjutage meile e-mailile oma soov ning proovime leida lahenduse.

Pakume ka programme ettevõtetele ning on võimalik võtta vastu ka suuremaid kollektiive. Sellisel juhul koostame programmi just vastavalt teie soovidele. Ettevõtete puhul mahutame maksimaalselt 250 inimest ühel kellaajal. Suurtele gruppidele pakume grupisoodustust.

Registreerimisel saate lisaks valida kingipakid ning toitlustuse.

Palun riietage lapsed soojalt!

Lume olemasolul rajame ka väikse lumelinna, kelgumäe, uisuplatsi (miinuskraadide olemasolul) ning kui lapsed võtavad kaasa oma kelgu või uisud, on müttamist siin küllaga. Lisaks on võimalik keha kinnitada Päkapikkude Söögimajas.

Programm on sobilik lastele vanuses alates kolmandast eluaastat kuni umbes viienda klassini. Alla kolme aastasetele lastele sobilik koos saatjaga. Lisaks pakub programm vahvat tegevust ja kaasalöömisrõõmu täiskasvanutele.

Vanamõisa Jõulumaale tulekuks soovitame tellida bussi ja kuna võtame korraga vastu maksimum kaheksa gruppi/rühma/klassi, siis on soodsam tellida buss mitme grupi peale. Kuidas täpsemalt Saue valda Vanamõisa Jõulumaale jõuda,  vaata siit.

Loe, mida teised Jõulumaast arvavad >>