Kohtumiseni Ööjõulumaal juba homme!

Ööjõulumaa avab oma väravad 19.detsembril kell 16! Kõik pileti ostnud saavad territooriumil ringi jalutada omas tempos ajavahemikus 16.00-20.00.

Väikesed valgusrännakud algavad kell 16.15, 17.00, 18.00 ja 19.00. Väikese valgusrännaku programmi pikkus on umbes 45 minutit. Külastajad saavad osa kaunist valguse vaatemängust ning kohtuvad jõuluvana Santa Unoga, õnnenaelu taguva sepp Rauli ja müstilise šamaani Uduaasa Nõia ja tulekeerutajaga. Valguse vaatemängu toovad teieni valguskunstnikud Ilvar Piisk, Aleksander Bachmann, Iiris Müntel ja Margus Kontus. Osa saab põnevatest valgusinstallatsioonidest looduses, näha valgusest helendavaid loomajälgi, õitsvaid lilli ning palju muud üllatavat. Programm on sobilik nii väikestele kui suurtele.

Suur valgusrännak loodusrajal algab kell 16.10 ja 18.00 kogunemine Vabaõhukeskuse laululava ees. Rännaku kestvus on umbes 1,5 tundi, kõik osalejad saavad endale matka ajaks raja valgustamiseks laterna ning puhkepausi ajal ka tassikese kuuma teed.

Väikese valgusrännaku piletid on müügil kohapeal sularaha eest, Suure valgusrännaku piletite müük siin lõpeb 18.12 kell 23.

Jaga:

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga