Paketi broneerimine ja hind

Paketi broneerimiseks täida allolev vorm!

Erinevatel kuupäevadel pakume erinevaid kellaaja valikuid. Kooli- ja lasteaiagruppidele on programmi pikkus umbes kaks tundi (algusajad 09.00, 11.45, 14.00 ja 16.15)

Sellel aastal rändavad Vanamõisa Jõulumaal kõik grupid eraldi. Koroonaviiruse leviku ohu tõttu gruppe kokku ei panda ning oleme planeerinud rohkem tegevusi värskes õhus. Grupibroneeringute ajal koolidele ja lasteaedadele võtame vastu vastavalt broneeringule 90-120 külastajat ühel kellaajal. Teatrietendus toimub ühiselt palksaalis hajutatud istekohtadega ja 50% täituvusega.

Ootame rühmi/klasse/gruppe suuruses 24-30 last/inimest.

Paketi hind kuni 24 lapsele/inimesele 276 EUR *, lisaks saab paketiga kaasa tulla kuni kolm tasuta saatjat.

Grupid 25-30 last/inimest Jõulumaa külastus maksab 12 EUR/in, lisaks saab paketiga kaasa tulla kuni kolm tasuta saatjat.

* Kui grupis on vähem lapsi võite kaasata õed, vennad ja vanemad. Paketi hind sellest ei muutu, kui osaleb vähem lapsi.

Paketi broneeringutasu 276 EUR peab olema makstud 14 päeva enne külastust.

Samuti oleme sellel aastal paindlikud ja väikestele gruppidele, näiteks 15 last, saame võimalusel pakkuda kokkuleppel mõne teise grupiga ühinemist – muidugi juhul, kui mõlemad grupid sellega nõus on. Selleks palun kirjutage meile e-mailile oma soov ning proovime leida lahenduse.

Pakume ka programme ettevõtetele ning on võimalik võtta vastu ka suuremaid kollektiive. Sellisel juhul koostame programmi just vastavalt teie soovidele. Ettevõtete puhul mahutame maksimaalselt 250 inimest ühel kellaajal. Suurtele gruppidele pakume grupisoodustust.

Registreerimisel saate lisaks valida kingipakid ning toitlustuse, kingipaki hindadega tutvu siin.

Palun riietada lapsed soojalt!