Jõulumaa gruppidele


Jõulumaa võtab vastu külalisi 2020 aasta detsembris kuupäevadel 1.-20.

1.-20.12 pakume dekoreeritud ruumide kasutusvõimalust ja programmi vastavalt kokkuleppel klientidega.

10, 11 ja 18.12.2020 toimub spetsiaalne programm lasteaedadele, koolidele ja ettevõtetele (õhtustel aegedel on võimalikud erikokkulepped). Programmi pikkus umbes 2 tundi ning sisaldab tegevusi:

Jõuluvana Juliuse külastus Jõulukojas;
Sepikoda – sepp Raul tutvustab sepatööd ning taob õnnenaela;
Meisterdamise Koda – koos päkapikkudega meisterdame jõulumeene;
Indiaani Püstkoda – seal asub metsamoori kodu;
Väike Jõulurännak;
Jõuluetendus – vaadata saab vahvat ja omanäolist lugu “Sokisööjate Jõulud”.

Korraldajal on õigus programmis teha muudatusi.

Lume olemasolul rajame ka väikse lumelinna, kelgumäe, uisuplatsi (miinuskraadide olemasolul) ning kui lapsed võtavad kaasa oma kelgu või uisud, on müttamist siin küllaga. Lisaks on võimalik keha kinnitada Päkapikkude Söögimajas.

Programm on sobilik lastele vanuses alates kolmandast eluaastat kuni umbes viienda klassini. Alla kolme aastasetele lastele sobilik koos saatjaga. Lisaks pakub programm vahvat tegevust ja kaasalöömisrõõmu täiskasvanutele.

Vanamõisa Jõulumaale tulekuks soovitame tellida bussi ja kuna võtame korraga vastu maksimum kaheksa gruppi/rühma/klassi, siis on soodsam tellida buss mitme grupi peale. Kuidas täpsemalt Saue valda Vanamõisa Jõulumaale jõuda,  vaata siit.

Kasuta soodsat võimalust ja tule oma rühma või klassiga Jõulumaale rongiga! Saue linna jaamast on jalutuskäigu pikkus Jõulumaale 1,2 km. Rongiga tulekuks on sobilik rongiaeg  programmile, mis algab 11.45. Täpsemalt vaata siit.

Loe, mida teised Vanamõisa Jõulumaast arvavad !

Kniksud, kummardused ja suured paid Jõulumaa perele Veltsi Lasteaed-Algkooli suurte ja väikeste poolt. Nii vahval jõulumaal pole me ammu käinud. Lapsed olid vaimusatuses ja pikal tagaiteel ei tahtnud muljed kustuda. Meie “jutupaunikust” sepasell on endale kindlalt unistuseameti leidnud ja pürgib visalt sinnapoole. Jätkugu teil ikka vahvaid mõtteid, lahkust ja sarasilmi edaspidiseks. Kaunist jõuluootust! Veltsi Lasteaed-Algkooli Lepatriinurühma ja koolilapsed  ” Veltsi Lasteaed-Algkool.

“Külastus oli väga hästi organiseeritud, kohale jõudes võeti meid kohe soojalt vastu ja tänu väga toredale päkapikule läks kõik tõesti sujuvalt. Jõulumaa oli kaunis ja hubane, majakesed soojad ja tegevused põnevad ja õpetlikud.” Randvere kool

“Külastasime juba teist aastat ja jäime jälle väga rahule, kõik käib nagu kellavärk, igas tegevustoas oli huvitav.” Kernu Põhikool

“Meie klientidele meeldis väga jõuluvanaga koos laulmine, metsamoori käest heade nõuannete kuulamine, sepikojas sepaga õnnenaela sepistamine, etenduse vaatamine, meisterdamine ja muidugi loomade vaatamine.”

“Jõulumaa oli kenasti kaunistatud, Päkapikud toredad ja aja planeerimine väga hea. Ei pidanud kuskil ootama teise grupi järgi ( ainult sepikoja külastust pidi veidi ootama, aga selle eest oli sepp väga tore ja asjalik)” Nurmenuku rühm Päikesekillu lasteaiast

“Väga tore oli, eriti meeldis jõuluvana Julius ja etendus”

“Meeldis see, et oli palju erinevaid tegevusi ja aega oli ka parasjagu” Komeedi lasteaed

“Meeldis kõik, välja arvatud ilm.” Sikupilli lasteaia Nukid